APIE MUS

Patirtis, kokybė, inovacijos ir tvarumas – tai mūsų sėkmės kelias įgyvendinant didelius ir mažus, vietinius bei tarptautinius, statybos projektus. Užsakovams teikiame individualius, jų poreikius atitinkančius sprendimus ir už juos prisiimame atsakomybę. Profesionalumas yra mūsų prioritetas nuo techninio vykdymo iki ekonominio efektyvumo. Mūsų įmonės stiprioji pusė:

Teikiame paslaugas nuo planavimo iki sprendimų įgyvendinimo, statant įvairius statinius ar vystant energetinius projektus. Dirbame remdamiesi socialiai atsakingo verslo principais. Siekiame pakeisti pasaulį, nes mums rūpi aplinka, kurioje gyvename, dirbame ir kuriame. Tai atsispindi mūsų darbuose, mūsų vertybėse ir įmonės strategijoje. Mūsų vykdoma veikla yra skaidri, o darbai atliekami atsakingai ir kokybiškai.

Didžiuojamės turėdami profesionalią, ilgametę ir tarptautinę patirtį turinčią komandą, kurią sudaro inžinieriai, energetikai, vadybininkai. Nuolatos tobulėdami, domėdamiesi naujovėmis ir dalindamiesi savo patirtimi, išlaikome aukštą teikiamų paslaugų kokybę, padedame klientams sumažinti riziką ir išvengti klaidų. Komanda kartu dirba daugiau nei dešimtmetį, todėl pasitikime vieni kitais, suprantame vieni kitų kalbą. Tai yra mūsų išskirtinumas, padedantis pasiekti geriausių rezultatų.

Esame įsipareigoję griežtai vertinti savo atliekamų darbų kokybę, saugoti mus supančią aplinką ir dirbti saugiai. Kad laikomės minėtų principų, garantuoja bendrovėje įdiegta kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika.

Vystydami įmonės veiklą bei rūpindamiesi kokybe, visuomet galvojame apie ekologiją. Mums rūpi klimato kaita, todėl vystomuose objektuose diegiame moderniausius inžinerinius ir aplinkosauginius sprendimus, kad energija būtų vartojama tinkamai ir efektyviai. Didžiuojamės, kad mūsų vertybes įvertino ir partneriais tapo įmonės VIESSMANN, ŠVAROS BROLIAI.

12
Metų
patirtis