Jau 12 metų kokybiškai, inovatyviai ir tvariai įgyvendiname didelius ir mažus, vietinius bei tarptautinius, statybos projektus. Per visus įmonės gyvavimo metus užsakovams teikėme individualius, jų poreikius atitinkančius sprendimus ir už juos prisiėmėme pilną atsakomybę. Profesionalus darbas visuomet buvo ir bus mūsų įmonės prioritetas.

Džiaugiamės įmonėje turėdami profesionalią, ilgametę ir tarptautinę patirtį turinčią komandą. Pagrindinis kolektyvo branduolys kartu dirba daugiau nei dešimtmetį, todėl pasitikime vieni kitais, suprantame vieni kitų kalbą. Tai yra mūsų išskirtinumas, padedantis pasiekti geriausių rezultatų.

Nuolatos tobulėdami, domėdamiesi naujovėmis ir dalindamiesi savo patirtimi, išlaikome aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Nuo pat įmonės darbų pradžios įsipareigojome griežtai vertinti savo atliekamų darbų kokybę, saugoti mus supančią aplinką ir dirbti saugiai. Iki šiol laikomės savo principų. Jų laikytis padeda bendrovėje įdiegta kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika.

INDEMA labiausiai žinoma kaip statybų valdymo, generalinės rangos ir inžinerinių sprendimų įmonė, pastačiusi daug gyvenamosios, komercinės bei gamybinės paskirties pastatų. Taip pat atlikusi daug rekonstrukcijos ir kitų darbų.

Didžiausi UAB INDEMA įgyvendinti projektai:
Individualių namų kvartalas „Pakrantės namai“, Vilniaus raj.
Apartamentai „Upelio namai“, Vilnius.
Apartamentai „Pajūrio loftai“, Palanga.
Dvibučiai „Rūko namai“, Vilnius.
Sporto kompleksas „Balžeko teniso akademija“, Klaipėda.
Kotedžai „Kalnėnų slėnis”, Vilnius.
„K14“ prekybos ir paslaugų paskirties pastatas su plovykla, Vilnius.
„Švaros broliai” autoplovykla, Kaunas.
Poliuretano putų gamykla, Šventininkai.

Daugiau įmonės įgyvendintų projektų rasite čia.